500,000 Kč až 30,000,000 Kč

Další možnosti vyhledávání

500 Kč až 500,000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Nalezeno 0 nemovitostí Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

Demo Property Template 4

Zbrusu nový projekt nových vil v oblasti Jomtien. Vysoká kvalita materiálu a vybavení. Ve vile naleznete 3 ložnice, obývací pokoj, separátní prostor pro domácí kancelář, 4 koupelny, vybavenou kuchyni, vestavěné skříně, velkou venkovní terasu, soukromý bazén, garáž a prostornou zahradu. Projekt nabízí celkem 26 vil a 7 je již prodaných. Výstavba začne v prosinci 2020 a celý projekt bude dokončen do konce roku 2022. Postavení vily trvá 10 měsíců po zaplacení zálohy.

Vily jsou umístěny v klidné části Jomtien. Místní thajský trh, kde můžete zakoupit plno dobrot za neuvěřitelně levno je jen 200 metrů. Populární pláž Jomtien, s 5-ti kilometrovou pláží a mnoha restauracemi je 10 minut pěší chůzí.

Garantovaný pronájem

Developer nabízí 6% garanci příjmu z pronájmu po dobu 3 let. Během této doby neplatíte žádnou elektřinu, vodu, poplatky za správu nemovitostí, úklid bazénu, udržování zahrady, běžné opravy, poplatky za údržbu apod. Investor dostane celých 6% bez jakýchkoliv srážek a to vždy rok dopředu. Podmínkou využití této nabídky je zakoupení standartního nábytku z nabídky developera, aby bylo zaručeno, že nábytek je kvalitní a typizovaný jako ostatní vily v projektu.

Pro více informací o garantovaném příjmu z pronájmu nás prosím kontaktujte.

Platební podmínky:

  • 75,000 Kč  rezervační záloha
  • 30%  podepsání smlouvy a začátek výstavby
  • 30%  po dokončení hrubé stavby
  • 30%  po dokončení všech zdí, střechy, obkladů, podlah
  • 10%   po dokončení vily a předání klíčů
přidat k oblíbeným
ID nemovitosti:

Amenities and Features

Your Agent

Demo Property Template 4

Demo Property Template 4


Kontaktujte mě

Naplánovat prohlídku?

Property Views

Porovnejte nabídky