Největší server s thajskými nemovitostmi

500,000 Kč až 30,000,000 Kč

Další možnosti vyhledávání

500 Kč až 500,000 Kč

Další možnosti vyhledávání
Nalezeno 0 nemovitostí Zobrazit výsledky
Výsledky vyhledávání

Thajsko Reality

Bohemia REI (Thailand) Co Ltd je největší společnost, která nabízí profesionální služby při prodeji a pronájmu nemovitostí v Thajsku pro český a slovenský trh. Naše společnost působí na thajském realitním trhu od roku 2008. Společnost se za posledních 12 let etablovala na realitním trhu v letovisku Pattaya, kde dokázala zprostředkovat prodej nemovitostí v hodnotě přesahující 300 milionů Kč. Naše společnost je exkluzivně zaměřená na českou a slovenskou klientelu a za dobu své existence se firmě podařilo vytvořit unikátní know-how prodejů nemovitostí v Thajsku. Expanze aktivit na další destinace jako je Koh Samui, Phuket, Hua Hin a Bangkok kontinuálně navazuje na dynamický růst, který společnost zažívá od svého založení.

Thajsko Reality má ve své nabídce desítky vhodných nemovitostí k prodeji či pronájmu, ať už luxusní vily, cenově dostupné apartmány nebo investiční pozemky. Společnost je postavena na klíčových principech otevřenosti a upřímnosti a snaží se poskytovat všem svým klientům co nejlepší služby nejen během nákupu vysněné nemovitosti, ale i po koupi. S naším vyškoleným týmem profesionálů jsme k dispozici vašim potřebám a zajistíme, že budete důvěrně rozumět jak koupit nemovitost v Thajsku a že nákup realit proběhne hladce bez jakýchkoliv problémů.

Jako nezávislá realitní kancelář nejsme vázáni žádným developerem nebo prodejcem a proto můžeme nabídnout zcela nestranné a nezaujaté rady a doporučení. Naše služby jsou naprosto zdarma jak pro kupující tak i pro nájemce. Naše odměna pochází od prodejců či pronajímatelů nemovistí.

Ať už hledáte luxusní vilu na Koh Samui, investiční nemovitost v Bangkoku, sídlo pro strávění důchodového věku v Hua Hin nebo apartmán v letovisku Pattaya, buďte si jisti, že s námi nemovist najdete. Neváhejte nás kontaktovat a náš tým vám rád pomůže.

Lidé

0 nás

Daniel

Majitel
Daniel je majitelem společnosti a žije v Thajsku přes 14 let.
0 nás

Gary

Director of Business Development
Gary dohlíží na veškeré prodejní aktivity společnosti.
0 nás

Lawan

Senior Accountant
Lawan je zodpovědná za účetnictví celé společnosti.
0 nás

Took

Sales Representative, Pattaya
Took se zaměřuje na prodej nemovitostí v letovisku Pattaya. Took mluví thajsky a anglicky.
0 nás

Linda

Branch Manager, Koh Samui
Linda je vedoucí naší kanceláře na ostrově Koh Samui.
0 nás

Kuttiya

Sales Representative, Pattaya
Kuttiya se zaměřuje na prodej nemovitostí v letovisku Pattaya.

Porovnejte nabídky